Cast & crew

Cast & crew deel 2: Buitenspel

Producent en filmregie Anne van Slageren

Regie Hiepie Hoogeveen, Casper Thiel en Mietji Hully

Projectbegeleider Pieter Anthony

Cast

Gabriella Melanesy Nynke Heeg

Theus Melanesy Roger Goudsmit

Sarah Melanesy Francesca Pichel

Bennie Melanesy Joenoes Polnaija

Rudie de Wit Nick Kamerling

Koor en Ensemble

Aïsha Matitaputty, Ank Strang, Anna Oraile, Charlotte Maipauw, Christine Douma, Einar Thieme, Fardouw Oenema, Gerard Suelmann, Greta Tuinstra, Hank Oraile, Hermien Sluiman-Nahumury, Hermina Sahureka, Jakob Arbeider, Jan R. van der Merk, Janneke Smit, Janny Rankoly, Jeffrey Pattiwael, Jochebed Hitharie, Joost Nussy, Julia Tomasoa, Karin Hummel, Lieneke Volger, Lucy Picarima, Marcel van der Merk, Marcella Pattiwael, Marijke Risamena, Marjan Koop, Mina Ferdinandus, Natasja Wattimena, Philma Verweij, Priscilla Nanning, Reinilde van der Sommen, Sergio Loupatty-Anakotta, Souisa Fransien, Talia Tuny, Willem Jonker, Willemijn Kroon, Willy Ayal.

Band

Bandleider en toetsen Junior de Fretes

Tifa Tony Tapilatu

Gitaar Rudi Jempormiasse

Basgitaar Max Pattinama

Percussie Nathan Pieterman

Crew

Script Yvon Muskita en Hiepie Hoogeveen

Muziekcompositie Tangarine

Decor Karin Post

Kostuums Helga Mas

Assistenten kostuums Anouk van Kampen Wieling en Estella Muller

Make-up Marjan van den Hof

Assistenten make-up Desy Reumer en Rebecca Christians

Techniek Janine de Weerd, Ruben Nieborg en Toon de Vries

Lichtontwerp Otto Eggersgluss

Licht filmset Hugo Blokzijl

Geluid filmopnames Michiel Megens

Extra camera filmopnames James Hully en Rense van Slageren

Continuïteit filmopnames Gerald Souhilait

Choreografie Milan Schüdel

Muzikaal leider Junior de Fretes

Productie Petra Tjapkes en Frederiek Brongers

Productieassistenten José Timmer, Isolde Blüm, Helga Kouwenhoven

Educatie Sonja Knoppers, Sieglinde Seijffer en Annemieke van der Linden

Marketing en communicatie Sarisa Sapulette, Emerson Terinathe en Annejet Fransen

Kassa en kaartverkoop Nicole Dijk

Fotograaf Joshua Keller

Grafisch ontwerp Yoram de Kock

Website Wise Mice

Mediapartner RTV Drenthe

 

Figuranten filmopnames

Albert Jan Jager, Albert Timmer, Aline Kruizenga, Anastasia Hiarie, Annelies van Bloois, Annelies Pattiwael, Annemarij Roemahlewang, Anouk van Kampen, Aram Pelupessy, Arjen Miedema, C. Kortenoever, Charlotta Tomasoa, Chevara Pattiiha,Deborah Lewerissa, Dick Kingma, Dior Terseimas, Efraïm Lumalessil, Eldjada Pelupessy, Erik Merx, Erryn Miedema, Estela Muller, Evert Bron, Farinho Kailola, Gerald Sohilait-Siwalette, Gert Jan van Ginkel, Gert Jan Westervoorde, Gerry Loupatty, Giovanni Arends, Guinevere Blüm, Imelda Tiekstra-Tatuhey, J. Aukes, Jakob Klaassens, James Hully, Jaoal Jager, Jecy Sihasali, Jenny van Bolhuis, Jessica Weiermans Pattiwael, Jomy Julsing, Josey Terseimas, Judith van Ierland, Kaj Bathoorn, Marsha Regensburg, Mart van de Berg, Michel de Ruiter, Nina Keun, Noa Surisiay, Orpha Oraille, Parsis Pormes, R. Bakker, Raphael Litaay, Rebecca Christians, Rogier Lumalessil, Roxy Terseimas, Ruben Manusama, Ruud Schrijver, Rymer Miedema, Salo Anthony, Sarah Kruizenga, Sarah-Marie Weston, Soraya Manuputty, Sylvano Usmany, Tessa Lumalessil, Thorvald de Graaf, Thyrza Pattiiha, Timothy Siaila, Tuale Sopacua, Yoni Hully.

Ambassadeurs, nabestaanden slachtoffers strijd 

Nico Bulter, Mw. Van der Waal-Monsjou, Tommy Soumokil en Gerson Uktolseja.

Bestuur Stichting Gedeelde Verhalen

Peter Bijster, Harm van den Berg en Lizet Riedel.

 

Aan dit project werken daarnaast ontzettend veel zeer gewaardeerde vrijwilligers! 

 

Met dank aan Herinneringscentrum Kamp Westerbork, GIM en GPM Hoogkerk, Dorpshuis Hoogkerk, DVC Appingedam, FC Amboina Assen, HZVV Hoogeveen, HFC’15 Hoogkerk, Loopgroep Astrea Groningen.

Cast & crew deel 1: Een tijdelijk verblijf

Regie Hiepie Hoogeveen & Mietji Hully

Titelsong Toma Maju Trus Tangarine, Aïsha Matitaputty, Natasja Wattimena, Lily Lateheru en Stephanie Parera

Cast

Gabriella Melanesy Nynke Heeg & Nel Lekatompessy

Theus Melanesy Roger Goudsmit

Koor en Ensemble

Koorbegeleiding Mina Ferdinandus

Aïsha Matitaputty, Anna Oraile, Ank Strang, Arno Mulder, Charlotte Maipauw, Christine Douma, Desi Pieterman, Erik Siegel, Fardouw Oenema, Fransien Souisa, Gerard Suelmann, Greta Tuinstra, Hank Oraile, Hermien Sluiman-Nahumury, Jan van der Merk, Janneke Smit, Karin Hummel, Lieneke Volger, Lucy Picarima, Marjan Koop, Mina Ferdinandus, Natasja Wattimena, Reinilde van der Sommen, Renske de Vries, Willem Jonker, Willy Ayal

Band

Janny Westervaarder (fluit en tifa)

Tony Tapilatu(tifa)

Tommy Ferdinandus (steel)

Rudi Jempormiasse (gitaar)

Max Pattinama (bas)

Crew

Projectleider en filmregie Anne van Slageren

Script Gert Fokkens, Yvon Muskita en Hiepie Hoogeveen

Dramaturgie Annemieke van der Linden

Decor Karin Post

Kostuums Fokko Jelsma, Gerda Schepers en Jo Surisiay

Make-up Marjan van den Hof

Assistenten make-up Rebecca Christians en Amanda Baar

Techniek Janine de Weerd en Ruben Nieborg

Geluid filmopnames Michiel Megens

Productie Hinke Beekman en Petra Tjapkes

Educatie / ondersteuning Sieglinde Seijffer

Begeleiding deelnemers Pieter Anthony

Marketing en communicatie Rosa Veldman en Emerson Terinathe

Fotograaf Joshua Keller

Grafisch ontwerp Yoram de Kock

Website Wise Mice

 

Ambassadeurs, nabestaanden slachtoffers strijd 

Nico Bulter, mevr Vd Waal-Monsjou, Tommy Soumokil en Gerson Uktolseja.

Bestuur Stichting Gedeelde Verhalen

Peter Bijster, Harm van den Berg en Rinnert Veldman.

Filmfiguranten

Jeffrey, Marcella, Thyrza en Chevara Pattiwael, Lily Latuheru, Emerson en Raphorah 

Terinathe, Marsha Regensburg, Timothy Siaila, William, Lily, Diego en Danaé Pormes, Noémi Hutubessy, Annelies Pattiwael, Jessica Weiermans-Pattiwael, Jomy Julsing en Dior, Josey en Roxy, Jochebed Hitharie, Elena en Otis, Leroy Bergsma, Milan Mainassy, Imelda Tiekstra-Tatuhey,Parsis Pormes en Zhané en Danae, Donna Patty, Margaret Matitaputty, Rita van der Werff, Salo Anthony, Nine Leatemia, Christianne van Lawick, Tuale Sopacua, Raphaël Litaay, Jakob Klaassens, Duurt Dijkman, Christine en Sarah-Marie Weston, Jenny van Bolhuis, Cynthia Celeste de Vries, Roel Julsing, Hennie Plat, Trudy Emons, Trieneke Kisjes, Wies en Kees Dijkstra, B.Rangkoly, Gita Lopulissa, Jetty Lopulisa, Djanecy en Anuhea Lintang, Jacqueline Jano-Tuhuteru, Rayfelino en Indyra Jano, Eline Lunshof, Meike Besseling, Caitlin de Riel, Saffira Joseph, Annemarie de Boer, Geja van der Veen, Nirala Bolland, Leonie Renkema, Milan Schudel, Donna Patty, Margaret de Vrieze, Maria Lambeck, Nina Keun,

Wilma Bronne Stadwijk, Fatima Elaichouchi, Stefan Sabandar, Max Haurissa, Mety Pattinama, Ina Leatemia, Vera Anthony en Anna Oraille.

 

Aan dit project werkten daarnaast ontzettend veel zeer gewaardeerde vrijwilligers! 

 

Met dank aan het Herinneringscentrum Kamp Westerbork, Royal Niestern Sander, Kamp de Beetse Sellingen, Stichting Groninger Kerken, GIM en GPM Appingedam, wijkraad Appingedam, GIM en GPM Hoogkerk, Dewan wijk Hoogkerk, GIM Bovensmilde en de kookploegen van Appingedam, Hoogkerk en Bovensmilde. Speciaal dank voor extra werkzaamheden Parsis Pormes, Jochebed Hitharie, Harry Hallatu, Annet Pattiruhu en Marietje Kakisina.